نمایشگر شما برای نمایش سایت نغمه ماندگار مناسب نیست، لطفا از نمایشگر بزرگتری استفاده کنید

انجمن نغمه ماندگار
شب اردشیر کامکار شب اردشیر کامکار
انجمن نغمه ماندگار

شب اردشیر کامکار

شب اردشیر کامکار

شب مشاهیر با رویکرد ایجاد ارتباط بین هنرمندان برجسته و شهیر با جامعه هدف جوان، در راستای اعتلاء و سطح کیفی و کمی و پرورش فکری هنرمندان جوان و نیز اشاعه فرهنگ تجلیل و قدردانی از بزرگان فرهنگ و هنر از ابتدای سال 1398 طرح و اجرا شد.

در اولین شب مشاهیر نغمه ماندگار در ساعت 20:20 شامگاه پنجشنبه 21 فروردین ماه 1398 در محل آمفی تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، شب استاد اردشیر کامکار برگزار گردید.

در بخش نخست در فضایی صمیمانه، کریم الدین نظام زاده به طرح سؤالات و گفتگو پیرامون موضوعات روز موسیقی و نقش آموزش در پرورش و تربیت هنرجویان با استاد اردشیر کامکار پرداخت. در ادامه اردشیر کامکار به سؤالات حاضرین در این نشست نیز پاسخ داد.

بخش دوم این شب به کمانچه نوازی اردشیر کامکار با همراهی تمبک شهروز شعاعی اختصاص یافت.

در بخش پایانی، پس از پخش پیام های صوتی حمید متبسم، بهداد بابایی، نوید افقه و قشنگ کامکار -که به مناسبت این آیین تهیه گردیده بود- استاد داریوش برهانی (پیشکسوت نوازندگی تار کرمان)، آریا انوشه ماهری (رئیس خانه تخصصی موسیقی خانه هنرمندان استان)، سورج یاسایی (ریاست انجمن موسیقی استان) و کریم الدین نظام زاده (دبیر انجمن نغمه ماندگار) بر روی صحنه حاضر و در طی آیینی با ارائه لوح انجمن نغمه ماندگار به استاد اردشیر کامکار به پاس سال ها هنر آفرینی و فرزانگی ایشان، مراتب سپاس خود را اظهار نمودند.

 

دیدگاه‌ها

تاکنون دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است

ثبت دیدگاه

عضویت در خبرنامه