نمایشگر شما برای نمایش سایت نغمه ماندگار مناسب نیست، لطفا از نمایشگر بزرگتری استفاده کنید

انجمن نغمه ماندگار
اولین جشن سالانه موسیقی جوان اولین جشن سالانه موسیقی جوان
انجمن نغمه ماندگار

اولین جشن سالانه موسیقی جوان

اولین جشن سالانه موسیقی جوان

جشن سالانه جوان در راستای حمایت و هدایت جوانان فعال در عرصه موسیقی با تعریف شاخص های مناسب براساس مستندات اقدام به معرفی و تجلیل هنرمندان در بازه سنی جوان - بر اساس تعریف سنی وزارت ورزش و جوانان- می نماید. براساس این طرح اردیبهشت ماه هر سال از جوانان فعال در بازه سنی مذکور با توجه به فعالیت های یکساله قبل، از جمله تولیدات، کنسرت ها و اجراهای هنری، برگزیدگان جشنواره های معتبر، سوابق تدریس موثر و فعالیت های فرهنگی- اجتماعی تجلیل به عمل می آید.

اولین جشن سالانه موسیقی جوان انجمن نغمه ماندگار در ساعت 20 شامگاه شنبه 15 اردیبهشت 1397 در محل آمفی تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با حضور جمعی از اهالی فرهنگ و هنر برگزار شد.

این برنامه به جهت ادای احترام با پخش نماهنگی، به یاد استاد عطاءالله مشرف زاده آغاز گردید.

کریم نظام زاده دبیر انجمن پس از خوشامد گویی و خیر مقدم توضیحاتی پیرامون اولین جشن جوان به حاضرین ارائه نمود.

پس از اجرای دوئت فلوت و پیانو محمد رضا طالبی زاده (نوازنده فلوت) و سعید رادمنش (نوازنده پیانو)؛ گروه ساویک متشکل از سامان سلمان زاده (نوازده پیانو)، مسلم پاداش (نوازنده گیتار بیس)، سعید بهرام پور (نوازنده گیتار)، طناز طالبی زاده (نوازنده درامز)، نازنین نوربخش (نوازنده کونگا و هارمونیکا)، ندا روح الامینی (نوازنده کاخن) به سرپرستی و نوازندگی فلوت محمدرضا طالبی زاده، قطعاتی را اجرا نمود.

در بخش بعدی برنامه آریا انوشه ماهری (عضو شورای عالی خانه هنرمندان استان کرمان و مشاور راهبردی انجمن نغمه ماندگار) ضرورت مشارکت اجتماعی در فعالیت های هنری را بیان نمود و بعد از آن دکتر پیروز ارجمند به تعاریف جوانی و تاثیر موسیقی بر روان انسان نکاتی را اشاره نمود.

در ادامه گروه تمبک نوازی پاسارگاد متشکل از احسان مختار آبادی، الینا شجاعی، امیر حسین پارسا و مهدی حسن زاده به سرپرستی شهروز شعاعی به اجرای قطعاتی پرداختند.

در بخش آیین تجلیل، از پویا بنی اسدی (نوازنده ویلن)، سینا صفرزاده ( نوازنده پیانو)، امید مقیمی نژاد ( نوازنده تمبک) و امیر حسین منشادی نژاد (نوازنده دف) با ارائه لوح سپاس به شرح ذیل تقدیر به عمل آمد.

 

هوالعزیز

لوح سپاس

مطرب عشّاق امشب طرفه راهی می زند                                              زخمه اش در پرده جان دستگاهی می زند

 

هنرمند و فرهیخته جوان

به پاس سوابق و فعالیت های ارزنده جناب عالی درمسیر فرهنگ و هنر و در راستای پویایی هنر والای موسیقی دیار کریمان، این لوح تقدیم حضورتان می گردد.

بدون شک این خاک به فرزندان مستعد و سخت کوش خود می بالد که این چنین هنرمندانه و خالصانه، احساس و اصوات را در هم می آمیزد و خاطر کویر را جلا می بخشد.

 

راه تان هموار              نغمه تان ماندگار

 

دبیر انجمن

سید کریم الدین نظام زاده

دیدگاه‌ها

تاکنون دیدگاهی برای این پست ثبت نشده است

ثبت دیدگاه

عضویت در خبرنامه